Konkurs „Zielony Poznań” 2017

Komisja Konkursu „Zielony Poznań” 2017                

Rady Osiedla

Antoninek – Zieliniec – Kobylepole

Liczba i kategorie obiektów, zgłoszonych do II etapu konkursu „Zielony Poznań” z Osiedla Antoninek – Zieliniec – Kobylepole:

  1. Kategoria ogrody przydomowe:
    • Anna Nowacka – ul. Perkoza 19, 61-058 Poznań;
    • Ewa Grzeszak – ul. Rugijska 36, 61-059 Poznań.
  2. Kategoria balkony/ okna:
    • Urszula Molenda – ul. Folwarczna 29c/29, 61-064 Poznań.
  3. Kategoria zieleńce:
    • „Monar” WCPB Dom Readaptacji Społecznej, Administrator Helena Wąsiewicz – ul. Borówki 8, 61-304 Poznań.

 

__________________________________________________________________________________

Protokół z posiedzenia komisji Konkursu Zielony Poznań w sprawie wytypowania zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursowych

             Komisja konkursowa w składzie:

  • Przewodnicząca – Hanna Grobelna
  • Członek – Dionizy Radojewski
  • Członek – Magdalena Ziółkowska

 na podstawie lustracji obiektów, zadecydowała o wskazaniu następujących zwycięzców         w poszczególnych kategoriach:

Kategoria ogrody:

I miejsce:

  • Anna Nowacka – Zieliniec
  • Ewa Grzeszak – Zieliniec

II miejsce:

  • Maria Stefaniak – Kobylepole
  • Barbara Grembowska – Kobylepole

III miejsce:

  • Krystyna Koper – Zieliniec
  • Michał Stefaniak – Kobylepole
  • Paulina Hajek – Antoninek

Wyróżnienia:

  • Henryka Jaworska – Zieliniec
  • Ireneusz Kamiński – Zieliniec
  • Eugenia Jaworska – Antoninek

      *    Agnieszka Józiak – Kobylepole 

Kategoria balkony/ ogrody/ okna:

I miejsce:

  • Urszula Molenda – Kobylepole

II miejsce:

  • Grażyna Błońska – Kobylepole
  • Barbara Grembowska – Kobylepole

III miejsce:

  • Krzysztof Sowiński – Kobylepole

Wyróżnienia:

  • Bolesław Kozielczyk – Antoninek
  • Bożena Nowak – Kobylepole
  • Barbara Przybył – Kobylepole
  • Adam Szablan – Kobylepole

Zieleńce:

I miejsce:

  • „Monar” WCPB Dom Readaptacji Społecznej, Administrator Helena Wąsiewicz –    Kobylepole

II miejsce:

  • Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP, ksiądz Dominik Kużaj –  Kobylepole

Wyróżnienia:

  • Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jurija Gagarina, dyrektor Jolanta Pszczółkowska –      Kobylepole

 

Pasy zieleni:

I miejsce:

  • Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia NMP, ksiądz Dominik Kużaj (teren przy figurach ul. Dymka, Folwarczna, Piwna/Stalowa) – Kobylepole    

Wyróżnienia:

  • Grażyna Błońska – Kobylepole

 

przewodnicząca  Hanna Grobelna

 członek Dionizy Radojewski

 członek Magdalena Ziółkowska