BEZPŁATNY cykl warsztatów internetowych „SENIORZY W KONTAKCIE” cz2

Szanowni Państwo!

Przypominamy, że trwa BEZPŁATNY cykl warsztatów internetowych połączonych z indywidualnym doradztwem i aktywnością na grupie FACEBOOK w ramach projektu „SENIORZY W KONTAKCIE”. Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie IN PLUS z dofinansowaniem z budżetu Miasta Poznania.

UWAGA! Wśród uczestników warsztatów rozlosujemy inteligentne opaski, czyli tzw. smartbandy!

Następny warsztat online w ramach projektu odbędzie się już we środę 7 kwietnia od godz. 12:00.

Warsztat online: ZDROWY SENIOR – PROFILAKTYKA ZESPOŁÓW BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA

Podczas warsztatu w miłej atmosferze będzie można dowiedzieć się więcej o objawach i profilaktyce zespołów bólowych kręgosłupa w wieku senioralnym, poznać praktyczne porady doświadczonego eksperta fizjoterapeuty.

Ten warsztat, a także każdy kolejny z cyklu będą całkowicie BEZPŁATNE, nie trzeba się na nie zapisywać, wystarczy wejść na stronę www.jestesmyinplus.pl i w danym dniu wybrać odpowiednie wydarzenie.

Tematyka całego cyklu warsztatów (11 marca – 19 kwietnia)

  • obsługa przez seniorów platformy komunikacji internetowej Messenger i portalu społecznościowego Facebook
  • ZDROWY SENIOR – profilaktyka zespołów bólowych kręgosłupa, ergonomia w służbie seniorów, zrozumieć Alzheimera,
  • korzystanie z usług e-administracji dla seniorów,
  • język angielski dla seniorów!

Jeśli jesteś poznańską seniorką lub poznańskim seniorem i chcesz poznać ciekawych ludzi przez internet, lepiej komunikować się przez internet, poznać tajniki Faceboka czy wziąć udział w ciekawych warsztatach z różnych dziedzin – to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie!

 

Na naszej stronie www.jestesmyinplus.pl znajduje się pełna lista warsztatów wraz z datami i godzinami oraz harmonogram doradztwa indywidualnego dla osób 60+ z terenu Poznania.

Organizatorem projektu „SENIORZY W KONTAKCIE” finansowanego z budżetu Miasta Poznania jest Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego IN PLUS.

Pozdrawiamy

Zespół projektu „SENIORZY W KONTAKCIE”

Telefony kontaktowe: 519 171 041 lub 693 288 503