LATO Z ESTRADĄ TRWA

Sobota 13 sierpnia 2022, polana Mycielskich – Kobylepole, kilka minut po 17,00 rozpoczyna się koncert „ALEfestiwALE”, dedykowany naszym seniorom. Najlepsze przeboje festiwali w Opolu i Sopocie lat 70-90 sprawiły, że nasze serca znów głośniej zabiły w rytm tamtych utworów.

Jak zawsze zaprzyjaźniona agencja artystyczna L,arte, stanęła na wysokości zadania organizując i dobierając artystów do tego koncertu. Technicznie wszystko ogarnęła Estrada Poznańska a Pogotowie Społeczne z naszą Rada Osiedla zajęły się stroną organizacyjno-finansową.

Niemen, Krawczyk, Smoleń, Rodowicz, Wodecki, DemisRussos i wielu innych artystów ponownie zagościło na scenie Polany Mycielskich. Jak zawsze, wspaniała atmosfera bawiących się uczestników sprawiła, że poza siedzącą widownią rozpoczęły się tańce.

Przez cały czas, nasze Pogotowie Społeczne serwowało dla wszystkich kawę i herbatę a przedstawiciele Rady częstowali każdego różnymi słodkościami.

Jestem przekonany o aprobacie przez naszych seniorów takiej formy wypoczynku, którą z uwagi na pandemię praktykujemy już 3 rok.

Zastanawiamy się, jak to wszystko jeszcze bardziej uatrakcyjnić. Widzimy, że koncerty wpisały się już na stałe i nie ma mowy by z takiej formy spotkań z Seniorami zrezygnować a każdemu się jeszcze przypominają nasze wspaniałe wyjazdy autokarowe do których musimy wrócić.

Już dzisiaj, zapraszam wszystkich seniorów i nie tylko, na 3 września godz. 18,30 do naszego wspaniałego Parku im. Rodziny Stablewskich w Antoninku, na kolejny koncert z poczęstunkiem. Tym razem zagości u nas zespól „ABBA” a wydarzenie to poprzedzą o godz. 17,00 warsztaty dla najmłodszych ‘Różne kolory- jeden świat”

Serdecznie wszystkich zapraszam:

Mieczysław Wachowiak                                                                                                          

Przewodniczący RO AZK

Kilka ujęć z ostatniego koncertu