Wrześniowe koncerty

Cały czas walczymy z wirusem na różne sposoby tak, aby był on jak najmniej odczuwalny dla mieszkańców. Jako Rada Osiedla z uwagi na rygorystyczne warunki sanitarne, nie możemy organizować corocznych  wydarzeń, które na stałe wpisały się do naszego kalendarza w uprzednio przyjętej formie. Nie poddajemy się jednak i staramy się robić wszystko co możliwe, aby życie kulturalne na  osiedlu nie zamarło a społeczeństwo mogło z tego korzystać zapominając chociaż na chwilę o swoich problemach.

W dniach 5 i 12 września na naszym osiedlu odbyły się dwa koncerty w zamian za wyjazdy emerytów i rencistów oraz spotkania w okresie Bożego Narodzenia.

Tematem koncertów była muzyka lat 60-tych i 70-tych, którą  głównie dedykowaliśmy tej grupie mieszkańców. Okazało się jednak ,że przeboje z tamtych lat były w kręgu zainteresowania nie tylko emerytów i rencistów, ale całego przekroju wiekowego naszej społeczności. Udział wielu rodzin z dziećmi, młodzieży i widzów w wieku średnim może świadczyć, iż taką muzykę kochają wszyscy.  Mamy nadzieję, że wspólnie mile spędzony czas oraz słodkie poczęstunki w trakcie koncertów, zrekompensowały w jakiejś mierze wyjazdy które się nie odbyły a przyszły rok pozwoli powrócić do normalności i zorganizowania ciekawych wycieczek i spotkań.